قیمت اسید اسکوربیک ،خرید اسید اسکوربیک ،فروش اسید اسکوربیک
loading...

بازرگانی سایناویژن

بازدید : 365 يکشنبه 12 آبان 1398 زمان : 11:23

خرید اسید اسکوربیک و فوایدو موارد منع مصرف آن

اسید اسکوربیک (ویتامین C) یک ویتامین محلول در آب است که به صورت یک کریستال سفید یا کمی زردو یا پودری با طعم کمی اسیدی ظاهر می شود. این محصول ضد باکتری است. در معرض نور ، به تدریج سیاه می شود. در حالت خشک ، در هوا پایدار است ، اما در محلول به سرعت اکسید می شود. اسید اسکوربیک (ویتامین C) به طور آزاد در آب محلول است.

این محصول به مقدار کمی در الکل محلول است. نامحلول در کلروفرم نام شیمیایی اسید اسکوربیک (ویتامین c) اسید L- آسکوربیک (ویتامین C) است و فرمول تجربی C6H806 است ، و وزن مولکولی آن 176.13 است.

در(ویتامین c) هیچ ماده نگهدارنده ای اضافه نشده است.

ساختاراسید اسکوربیک:

تزریق اسید اسکوربیک (ویتامین C) یک راه حل استریل است.

هر میلی لیتر حاوی: اسید اسکوربیک (ویتامین 250 c میلی گرم و Edetate Disodium 0.025٪ در آب برای تزریق qs است. لازم به ذکر است این محصول با کمک بی کربنات سدیم تهیه شده است که دو ماده هیدروکسید سدیم و یا هیدروکلریک اسید ممکن است برای تنظیم pH مورد استفاده قرار گیرند.

ویتامین C برای پیشگیری و درمان بیماری Scurvy توصیه می شود. تجویز تزریقی آن برای بیمارانی که کمبود حاد دارند یا برای افرادی که بدن آن ها اسید اسکوربیک خوراکی (ویتامین C) را جذب نمی کند ،توصیه می شود.

کمبود خفیف این ویتامین ممکن است شامل ایجاد نقص در استخوان و دندان ، لثه ، خونریزی لثه و شل شدن دندان ها شود. حالات تب ، بیماری مزمن و عفونت (ذات الریه ، سرفه سرفه ، سل ، دیفتری ، سینوزیت ، تب روماتیسمی و غیره) نیاز به اسید اسکوربیک (ویتامین C) را افزایش می دهد.

اختلالات عروقی ، سوختگی ، شکستگی تاخیری و بهبود زخم نشانه هایی برای افزایش مصرف روزانه است.

فروش اسید اسکوربیک

مقدار و نحوه مصرف

اسید اسکوربیک (ویتامین C) معمولاً به صورت خوراکی تجویز می شود. هنگامی که تجویز خوراکی امکان پذیر نیست یا نمیتواند جذب شود و ، ممکن است داروی IM ، IV یا زیر جلدی تجویز شود. در صورت تزریق موقت ، استفاده از ویتامین گزارش شده پس از تجویز IM بهتر است و این مسیر ترجیحی است.

متوسط ​​دوز محافظ ویتامین C برای بزرگسالان روزانه 70 تا 150 میلی گرم است. در صورت وجود اسکوربوت ، دوزهای 300 میلی گرم تا 1 گرم در روز توصیه می شود. با این حال ، به همان اندازه که 6 گرم به صورت ترانزیستونی در بزرگسالان عادی و بدون شواهد سمیت انجام شده است.

برای تقویت بهبود زخم ، دوزهای 300 تا 500 میلی گرم روزانه به مدت یک هفته یا ده روز هر دو قبل از عمل و بعد از عمل بطور کلی کافی تلقی می شوند ، اگرچه مقادیر قابل توجهی بیشتر توصیه شده است. در معالجه سوختگی ، دوزها با توجه به میزان آسیب بافتی توصیه می شوند. برای سوختگی های شدید ، دوزهای روزانه 1 تا 2 گرم توصیه می شود. در شرایط دیگر که نیاز به ویتامین C افزایش یافته باشد

محصولات دارویی آرایشی قبل از تجویز ، هر زمان که محلول و ظرف مجاز باشد باید از نظر بصری مورد بررسی قرار گیرند.

نحوه مصرف اسید اسکوربیک

تزریق اسید اسکوربیک (ویتامین250( c میلی گرم در میلی لیتر در آمپول های 2 میلی لیتری ، در کارتن های 25 در دسترس می باشد.

مقاومت در برابر گرما و نور: در دمای اتاق کنترل شده 15 تا 30 درجه سانتیگراد (59 درجه - 86 درجه فارنهایت) میتوان آن را ذخیره کرد

اثرات جانبی

درد خفیف گذرا ممکن است در محل تزریق عضلانی ایجاد شود. تزریق سریع این محصول به ماهیچه ممکن است باعث ضعف یا سرگیجه موقت شود.

مواد مخدر

شواهد محدود نشان می دهد که اسید اسکوربیک (ویتامین C) ممکن است بر شدت و مدت زمان عمل بیشیدروکسیکوومارین تأثیر بگذارد.

موارد منع مصرف

دیابتی ها ، بیماران مبتلا به حساسیت های مکرر کلیه ، افرادی که تحت آزمایش خون قرار می گیرند ، ونیز کسانی که در رژیم های محدود سدیم یا داروهای ضد انعقاد خون استفاده میکنند نباید در مدت زمان طولانی مقدار زیادی ویتامین C مصرف کنند.

اقدامات احتیاطی عمومی

پیشنهاد می شود از تزریق خیلی سریع این محصول اجتناب شود.

تست های آزمایشگاهی

افراد دیابتی که روزانه بیش از 500 میلی گرم ویتامین C مصرف می کنند ، ممکن است اطلاعات نادرست از آزمایش گلوکز ادرار خود را بدست می آورند. قبل از انجام آزمایش خون ، از استفاده از ویتامین C برای 48 تا 72 استفاده نشود زیرا ممکن است نتایج منفی کاذب حاصل شود.

طریقه استفاده در بارداری

مطالعات روی تولید مثل حیوانات با تزریق اسید اسکوربیک (ویتامین C) انجام نشده است. همچنین مشخص نیست که تزریق اسکوربیک اسید (ویتامین c) در صورت تجویز یک زن باردار می تواند باعث آسیب جنین شود یا ممکن است بر ظرفیت تولید مثل تأثیر بگذارد. لازم به ذکر است که تزریق اسکوربیک اسید (ویتامین C) فقط در صورت نیاز و ضرورت انجام شود

فارماكولوژي كلينيك

در انسان ، یک منبع اگزوژن اسید اسکوربیک (ویتامین C) برای تشکیل کلاژن و ترمیم بافت مورد نیاز است. اسید اسکوربیک (ویتامین c) به طور معکوس اسید دهیدراساسبیک (ویتامین C) در بدن اکسیده می شود. اعتقاد بر این است که این دو شکل ویتامین در واکنشهای کاهش اکسیداسیون مهم هستند. این ویتامین در متابولیسم تیروزین ، تبدیل اسید فولیک به اسید فولیکین ، متابولیسم کربوهیدرات ، سنتز لیپیدها و پروتئین ها ، متابولیسم آهن ، مقاومت در برابر عفونت ها و تنفس سلولی نقش بسزایی دارد.

کمبود اسید اسکوربیک (ویتامین C) باعث ایجاد اسکروبی می شود. ساختارهای کلاژن در درجه اول تحت تأثیر قرار گرفته و ضایعات در استخوان ها و رگ های خونی به وجود می آیند. مصرف اسید اسکوربیک (ویتامین C) علائم کمبود اسید اسکوربیک (ویتامین C) را به طور کامل برعکس می کند.

خرید روغن اسید اسکوربیک

میزان استفاده اسید اسکوریک

دقیقاً مطابق دستورالعمل برچسب یا مطابق پزشک خود استفاده کنید

میزان توصیه شده رژیم غذایی ویتامین C (اسید اسکوربیک) با افزایش سن افزایش می یابد. دستورالعمل ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را دنبال کنید.

توصیه میشود هنگام مصرف اسید اسکوربیک مایعات زیادی بنوشید.

قرص جویدنی قبل از بلع آن باید جویده شود.

آدامس اسکوربیک اسید ممکن است تا حد دلخواه جویده شود و سپس دور ریخته شود.

داروی مایع را با یک قاشق یا فنجان دارویی مخصوص اندازه گیری کنید. اگر دستگاه اندازه گیری دوز ندارید ، از داروساز خود بخواهید که یکی از آنها را انجام دهد.

تا زمانی که آماده مصرف آن باشید ، قرص جداکننده شفاهی را بصورت در بسته نگه دارید. برای جدا کردن قرص و قرار دادن آن در دهان از دست های خشک استفاده کنید. قرص را کامل بلعیدو اجازه دهید بدون جویدن در دهان حل شود

این محصول را در دمای اتاق را به دور از رطوبت و گرما ذخیره کنید.

از مصرف اسید اسکوربیک به طور ناگهانی پس از استفاده طولانی مدت با دوزهای زیاد خود داری کنید

عوارض جانبی اسید اسکوربیک

در صورت وجود هر یک از این علائم واکنش آلرژیک: کهیر؛ تنفس دشوار؛ تورم صورت ، لب ها ، زبان یا گلو

استفاده از اسید اسکوربیک را متوقف کنید و هر زمان که دارید با پزشک خود تماس بگیرید:

 • درد مفاصل ، ضعف یا احساس خستگی ، کاهش وزن ، درد معده
 • لرز ، تب ، افزایش میل به ادرار ، ادرار دردناک یا دشوار
 • درد شدید در قسمت تحتانی یا کمر ، خون در ادرار
 • عوارض جانبی شایع ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 • سوزش سر دل ، معده ناراحت؛
 • حالت تهوع ، اسهال ، گرفتگی معده

این یک لیست کامل از عوارض جانبی نیست و سایر موارد ممکن است رخ دهد.

برای خرید اسید اسکوربیک از بهترین برند جهانی با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد میکنیم در مورد اسید سیتریک مطالعه کنید.

به لینک زیر مراجعه کنید:

قیمت اسید اسکوربیک ،خرید اسید اسکوربیک ،فروش اسید اسکوربیک

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 4

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 23
 • بازدید ماه : 24
 • بازدید سال : 993228
 • بازدید کلی : 2487788
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی